Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Abilar ® 10% živicová masť

Abilar® 10% Živicová masť sa používa na lokálne ošetrenie infikovaných aj neinfikovaných rán, a to v domácom i profesionálnom použití. Rany môžu byť akútne alebo chronické; napríklad tržná rana, odrenina, fisúra, popálenina, tlakový vred, diabetický vred, komplikácie chirurgickej rany alebo otvorený absces.

 

17,67  vr DPH (14,73  bez DPH)

Na sklade

Abilar® 10% Živicová masť na rany vytvára ochranu proti baktériám a kvasinkám, ktoré sú najčastejšou príčinou kožných infekcií.

Návod na použitie:

Očistite tržnú ranu, odreninu alebo poranenia a osušte ich. Raz až dvakrát denne naneste priamo na postihnuté miesto masť Abilar® 10%. V prípade potreby je možné postihnuté miesto chrániť priedušným obväzom alebo náplasťou. Pri ošetrovaní ranných dutín alebo otvorených abscesov postupujte podľa pokynov zdravotnej sestry alebo lekára na ošetrovanie rán. Živicová masť Abilar® 10% vytvára na povrchu rany ochrannú vrstvu, ktorá zlepšuje hojenie. Vyhnite sa aplikácii masti do očí alebo úst.

 

Účinná látka: Živica smreka obyčajného (Picea abies).

Ďalšie zložky: Cera microcristallina, sorbitan oleát, Cera alba, hydrogenovaný ricínový olej, kyselina stearová.

Skladovanie a stabilita: Po otvorení zostane stabilná pri izbovej teplote po dobu 1 roka a neotvorená minimálne 5 rokov.

Balenie: 20 g

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať