Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Active Immune – imunita a ochrana organizmu

Výživový doplnok obsahuje extrakty z chmeľu, brezovej kôry, bazy čiernej, rozmarínu, olivových listov, čierneho korenia, oleja z dužiny rakytníka a vitamín D3, vďaka čomu prispieva k správ­nemu fungovaniu imunitného systému.

17,20  vr DPH (14,33  bez DPH)

Na sklade

Imunitný systém ľudského tela je obranný systém, ktorý pozostáva z mnohých biologických štruktúr a procesov. Aby imunitný systém správne fungoval, musí rozpoznávať široké spektrum mikroorganizmov. Pre správnu funkciu imunitného systému je dôležitý dostatočný prísun živín, ako napríklad vitamínu C a D, či iných prospešných látok.

 

Active Immune je výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamín D3 a extrakty z chmeľu, brezovej kôry, bazy čiernej, rozmarínu, olivových listov, čierneho koreňa, oleja z dužiny rakytníka. Chmeľ má vďaka vitamínom C, E a B6 silné antioxidačné vlastnosti, podporuje imunitu a pomáha regenerovať organizmus. Unikátom chmeľu je obsah xantohumolu, látky, ktorá vyniká svojimi protizápalovými, antibakteriálnymi, antivírusovými aj protirakovinovými vlastnosťami. Rakytník je známy vysokým obsahom vitamínu C, vďaka ktorému je výborný na podporu imunity, či pri liečbe chorôb. Nachádza sa v ňom aj kyselina listová, kyselina linoleová, mangán, železo a vitamíny A, B, C , E a K. Baza má vysoký podiel antioxidantov a je výborným pomocníkom na podporenie imunity, chráni organizmus pre vírusmi.

 

Active Immune obsahuje 20 μg vitamínu D v 1 tablete, čím pokrýva až 400% odporúčanej dennej dávky.

 

Zloženie: extrakt z chmeľových šišiek (300 mg v 1 tablete), extrakt z brezovej kôry (80 mg v 1 tablete), extrakt z bazy čiernej (280 mg v 1 tablete), extrakt z rozmarínu (140 mg v 1 tablete), extrakt z olivových listov (80 mg v 1 tablete), extrakt z dužiny plodov rakytníka (50 mg v 1 tablete), extrakt z čierneho korenia (10 mg v 1 tablete), vitamín D (20 μg v 1 tablete).

 

Odporúčaná denná dávka: Užite 1 tableta denne s jedlom, zapite vodou.

 

Upozornenie: Nie je určené pre deti mladšie ako 12 rokov. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie toho prípravku konzultovať s lekárom. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Udržujte mimo dosahu detí.

 

Balenie: 30 tabliet

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať