Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Active Liver – podpora správnej funkcie pečene

Active Liver TM je výživový doplnok podporujúci normálnu činnosť pečene a napomáhajúci udržiavať správny metabolizmus tukov.

16,10 27,95 

Active Liver TM

je výživový doplnok vyrobený vo Švédsku. Tableta obsahuje vyváženú kombináciu rastlinných výťažkov z pestreca mariánskeho, artičoky, kurkumy a čierneho korenia, doplnenú o esenciálnu živinu cholín. Pestrec mariánsky a artičoka podporujú  normálnu činnosť pečene a spolu s cholínom napomáhajú udržiavať správny metabolizmus tukov.

 

Pestrec mariánsky (Silybum marianum)

Silybum marianum L., známy tiež ako strieborný bodliak pochádza zo stredomorskej oblasti. Táto zdravá bylinka má všestranné využitie, často sa používa surová do šalátov, alebo sa jej stonka, koreň a kvety konzumujú varené. Semienka sa používajú aj ako náhrada kávových zŕn. V produkte Active LiverTM sú použité semená tejto rastliny, ktoré sú zberané, sušené a extrahované tak, aby prospešné rastlinné zložky zostali zachované. Tým je zaručený vysoký štandard kvality.             

                                              

Artičoka (Cynara scolymus L.)

Artičoka je viacročná rastlina, ktorá svojim vzhľadom pripomína bodliak, má hrubú stonku a veľké, šťavnaté listy. V Stredomorí je známa už viac ako 2000 rokov. V tablete Active LiverTM sa používajú sušené listy z tejto rastliny.

 

Kurkuma (Curcuma longa L.)

Kurkumovník dlhý  je trvalka z čeľade zázvorovité, ktorá pochádza z tropických oblastí južnej Ázie. Rastie voľne v lesoch, kde sa jej dobre darí pri teplotách od 20°C do 30 °C a výdatných dažďoch.

 

Kedy užívať Active Liver TM

Ak váš životný štýl zahŕňa stravu, ktorá nie je dostatočne nutrične vyvážená, môže to mať za následok  nedostatok základných živín, ktoré podporujú správnu funkciu pečene (napríklad nedostatok cholínu). Ak trpíte nadváhou alebo ak máte preťaženú pečeň kvôli nahromadenému tuku v dôsledku zlého stravovania, ktorého výsledkom sú pocity nepohody, oslabené zdravie a nezdravo vyzerajúca pokožka.

Cukor pozostáva z glukózy a fruktózy. Pri konzumácii veľkého množstva cukru a v ňom obsiahnutej  fruktózy sa fruktóza ľahko ukladá v pečeni ako tuk a môže mať za následok stukovatenie pečene, ktorá tak získa maslovú konzistenciu (pre lepšiu predstavivosť – takáto „tučná“ pečeň sa podobá dobre známej „Foie gras“ –  t.j. pečeni kukuricou vykŕmených husí a kačiek).

 

Odporúčaná denná dávka

Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nie je určené pre deti. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje mliečnu bielkovinu          
  • neobsahuje žiadne látky živočíšneho pôvodu

 

Prečítajte si tiež zaujímavý článok o produkte Active LiverTM uverejnený v HNonline.sk

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať