Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Allegra MELATONIN 30 pastiliek – pastilky pre ľahké zaspávanie

allegra MELATONIN je určená osobám :
s poruchami zaspávania a spánku, plytkým spánkom
starším ako 55 rokov
pracujúcim na nočných smenách
vystaveným dlhodobému stresu (študenti, manažéri, právnici, lekári)

5,71 6,44 

Obsahuje látku melatonín, ktorú si ľudia vytvárajú v epifýze. Melatonín ovplyvňuje spánkový cyklus. Prírodná produkcia melatonínu je priamo spojená s expozíciou svetla. Pri prítomnosti modrého svetla (slnečného žiarenia alebo umelého svetla) je produkcia melatonínu znížená. Naopak, keď sa zníži intenzita svetla, melatonín sa začne prirodzene produkovať.

Schopnosť tvorby melatonínu sa s narastajúcim vekom postupne znižuje. To môže byť jeden z dôvodov zvýšeného výskytu nespavosti vo vyššom veku a u osôb so zníženou hladinou melatonínu v krvi. Úprava jeho hladín potom na podklade klinických štúdií vedie u týchto osôb k optimalizácii spánkového cyklu a k jeho zvýšenej kvalite.

Znížená hladina melatonínu bola tiež zistená u pracovníkov na nočných smenách a u študentov vysokých škôl.

Dávkovanie – 3 mg verzia : 1/2 pastilky užite 1,5 hodiny pred plánovaným zaspatím. Pastilku v ústach dobre rozhryzte alebo vycucajte (ak Vám tato forma nevyhovuje, prehltnite pastilku vcelku a zapije dostatočným množstvom vody – počítajte však s možným neskorším nástupom účinku).

Dávkovanie – 6 mg verzia : 1/4 pastilky užite 1,5 hodiny pred plánovaným zaspatím. Pastilku v ústach dobre rozhryzte alebo vycucajte (ak Vám tato forma nevyhovuje, prehltnite pastilku vcelku a zapije dostatočným množstvom vody – počítajte však s možným neskorším nástupom účinku).

Balenie : 30 pastiliek

Máte zlú náladu ? Urobte si test nálady.

Pozrite si tiež pyramídu zlej nálady.

Viac o tom ako bojovať so zlou náladou a stresom sa dočítate tu. (stačí kliknúť na link)

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať