Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Apple Cider Gummies – jablčný ocot vo forme želé bonbónov

Jablčný ocot vo forme chutných želé bonbónov, jednoduchý a pohodlný spôsob užívania jablčného octu. Bez cukru, laktózy a gluténu. Vhodný pre vegánov.

18,55  vr DPH (15,46  bez DPH)

Na sklade

  • Jablčný ocot vo forme chutných želé bonbónov
  • Jednoduchý a pohodlný spôsob užívania jablčného octu
  • 60 želé bonbónov s príchuťou jablka
  • Bez cukru, laktózy a gluténu
  • Vegánske

Jablčný ocot používaný na výrobu výživového doplnku Apple Cider™ Gummies sa získava zo starostlivo vyberaných a zberaných jabĺk, ktoré sa za studena lisujú do muštu. Čerstvý mušt sa skvasí na ocot pridaním tzv. „matky octu“ – želatínovej zmesi baktérií kyseliny octovej. Jablčný ocot sa následne vysuší mrazom (lyofilizácia) na jemný prášok, ktorý tvorí základ na výrobu chutných želé bonbónov od New Nordic v Apple Cider™ Gummies. Tento starostlivý proces je zárukou trvalej a jednotnej kvality, kde prospešné prírodné zložky zostávajú zachované.  

Užívajte 2 tablety denne po jedle. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Obsahuje sladidlá: Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 11 rokov.

Zloženie

Sladidlá (maltitolový sirup, erytritol), jablčný ocot vo forme prášku, želírovacia látka (pektín), regulátory kyslosti (citrát sodný, kyselina citrónová, kyselina jablčná), prírodná aróma (jablko), farbivo (kurkumín).

Balenie: 60 želé bonbónov

Výživový doplnok Apple Cider™ Gummies bol vyhlásený za “Najlepší produkt pre zdravý životný štýl” v súťaži Beauty Shortlist Awards pre rok 2020. Beauty Shortlist Awards, prestížna súťaž, do ktorej  sa prihlasujú produkty z viac ako 45 krajín, je medzinárodne uznávanou pre svoju objektivitu, transparentnosť a etické zameranie.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať