Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Arthronis ACUTE 60 tabliet – chronické bolesti svalov a kĺbov

Arthronis ACUTE je produkt novej generácie s vysokým obsahom účinnej látky Metylsulfonylmetán (MSM). Táto látka vykazuje silné analgetické (bolesť tíšiace) a antiflogistické (protizápalové) účinky. Ako prírodné analgetikum je vhodný k podávaniu ako samostatne, tak aj v kombinácii s produktami arthronis fáza1 a arthronis fáza 2.

15,90  vr DPH (13,25  bez DPH)

Na sklade

Účinné látky: Metylsulfonylmetán, Laktomin.

Balenie : 60 CANIS tabliet so syrovou príchuťou

Zloženie: Metylsulfonylmetán a Laktomin 80%, celulóza mikrokryštalická, kroskarmelóza sodná soľ, stearín horečnatý, mastenec, povhttps://fitapoteka.sk/wp-content/uploads/2022/01/ALL-PRODUCTS.jpg, želatína, hypromelóza, etylcelulóza, prášková syrová aróma.

Produkty arthronis fáza 1 a arthronis fáza 2 podávajte po dobu 2 mesiacov, najskôr arthronis fáza 1, po ukončení 2 mesačnej kúry podávajte po dobu 2 mesiacov produkt arthronis fáza 2.

Tieto kúry opakujte 1x ročne. Pri chronických kĺbových problémoch je vhodné kúry opakovať 2x ročne, pri ťažkých kĺbových poškodeniach podávať prípravky kontinuálne.
V šteňacom veku ako prevenciu je vhodné podávať produkt arthronis fáza 2 po dobu 4 mesiacov.

Produkt arthronis ACUTE podávajte pri chronických bolestiach svalov a kĺbov, poškodení väzov, nekvalitnej srsti a pazúrov, podávajte ho po dobu min. 1 mesiaca. Produkt arthronis ACUTE môžete súbežne podávať s produktmi arthronis fáza 1 alebo arthronis fáza 2. Môžete ich podávať aj dlhodobo, až do odznenia bolestí a problémov Vášho psa.

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať