Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

AVITA AMLA PREMIUM EKO 60+14 kapsúl ZDARMA

Prášok zo sušeného ovocia stromu Amalaki (indický egreš) v BIO kvalite. Amla je silný antioxidant, podporuje zdravé trávenie, plodnosť a obranyschopnosť organizmu a je jedným z najväčších prírodných zdrojov vitamínu C.
Cenovo výhodné EKO balenie s týždennou dávkou naviac.

15,70  vr DPH (13,08  bez DPH)

Na sklade

Produkt AMLA PREMIUM je vyhľadávaný pre tieto účinky:

  • jeden z najväčších prírodných zdrojov vitamínu C
  • silné antioxidačné účinky
  • pomáha čistiť pečeň a odstraňuje z tela toxíny
  • podporuje zdravé trávenie
  • pozitívne upravuje hladinu cholesterolu
  • podporuje metabolizmus tukov
  • pomáha omladzovať pokožku a organizmus
  • podporuje tvorbu kolagénu

Plody stromu amalaki majú už po tisícročia nezastupiteľné miesto v tradičnej východnej medicíne. V ayurvéde ju využívajú na liečbu rôznych ochorení spojených s trávením, močovými cestami, na podporu srdcových činností a na celkovú podporu imunity. Amla pozitívne vplýva aj na hormonálnu nerovnováhu a využíva sa na zvýšenie plodnosti a vitality.

Plody Amalaki patria k najväčším prírodným zdrojom vitamínu C, ale i flavonoidov, kyseliny elagovej a kyseliny gálovej. Priaznivo tak ovplyvňujú imunitu, detoxikujú pečeň a pôsobia ako antioxidant – chránia pokožku a omladzujú organizmus. Okrem toho podporujú tvorbu kolagénu, vstrebávanie železa a metabolizmus tukov. Dostatočné množstvo vitamínu C pomáha pri hojení rán, obnovuje tkanivá a stimuluje činnosť štítnej žľazy.

Obsah účinnej látky v dennej dávke, t.j. v 2 kapsulách: Amla zo sušeného ovocia stromu Amalaki (indický egreš) v BIO kvalite – 1000 mg

Dávkovanie: dospelí: 2 kapsule 1x denne

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Chráňte pred svetlom. Skladujte v suchom a chladnom prostredí, v dobre uzavretom obale. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl.

Balenie: 74 kapsúl (60+14 zdarma)

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať