Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Balíček pre domácich miláčikov: Arthronis 1 a 2 + Foot protect

Balíček obsahuje komplexnú kĺbnu výživu Arthronis fáza 1 + fáza 2 a Foot protect pre ochranu labiek.

45,27  vr DPH (37,73  bez DPH)

Na sklade

Arthronis fáza 1 + Arthronis fáza 2

Máte doma šteňa, staršieho psíka alebo veľké plemeno a obávate sa o jeho kĺby ? Kĺbne problémy sú častým dôvodom návštevy veterinára, ich liečenie je náročné a finančne nákladné a preto je ideálne im predchádzať.

Arthronis fáza 1 obsahuje D-glukosamín sulfát, MSM a Lactomin, ktoré zabezpečujú tvorbu proteoglykánov v kĺbnej chrupavke.
Arthronis fáza 2 obsahuje hydrolizovaný kolagén, MSM a Lactomin, ktoré zabezpečia fixáciu proteoglykánov na kolagénovú sieť a dokončujú tak správnu tvorbu alebo rekonštrukciu kĺbnej chrupavky. Oba prípravky sú vo forme canis tabliet so syrovou príchuťou – možno ich podávať ako maškrtu alebo zamiešať medzi granule. Podávajte minimálne dva mesiace, najprv fázu 1 a následne fázu 2. Kúra sa odporúča opakovať 2-3 krát ročne.
Súbežne s Arthronis fáza 1 a fáza 2 môžete podávať produkt Arthronis ACUTE, prírodné analgetikum, ktoré uľaví psom od bolesti.

Produkty Arthronis fáza 1, Arthronis fáza 2 a Arthronis ACUTE podávajte vždy v tomto dávkovaní:

  • Malé plemeno (do 25 kg) 1 tableta denne.
  • Stredné plemeno (25-50 kg) 2 tablety denne.
  • Veľké plemeno (50-75 kg) 3 tablety denne.

Balenie: 2 x 60 tabliet


Foot protect

Prípravok foot protect je ochranná emulzia s rastlinným olejom novej generácie určená k dlhodobej starostlivosti o labky psa alebo mačky s vysokým obsahom horčíka. Je vhodná pre bežné používanie aj pre extrémne prostredie, ako je soľný snehový roztok alebo rozpálený asfalt.

Spôsob použitia: Prípravok foot protect nanášajte v dostatočnom množstve na jednotlivé labky zvieraťa a dobre rozotrite. Prípadné prebytočné množstvo potom otrite handričkou. Prípravok používajte 1x denne, najlepšie vždy ráno. V prípade agresívneho vonkajšieho prostredia (solený sneh, rozpálený asfalt) používajte prípravok foot protect 2x denne, ráno aj večer.Prípravok je možné používať dlhodobo, nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Po otvorení skleneného obalu spotrebujte prípravok do 60-tich dní. Uchovávajte ho v suchu pri teplote 10 – 25 °C.
Balenie: 100 g emulzie

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať