Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Blue Berry – pre dobrý zrak a vitalitu očí

Blue Berry je výživový doplnok, ktorý prispieva k udržaniu dobrého zraku a vitality očí.

14,59 33,60 

Blue Berry TM je originálny švédsky výživový doplnok prispievajúci k udržaniu dobrého zraku a  vitality očí. Tablety obsahujú výťažok z čučoriedky, extrakt z kvetov aksamietnice rozložitej so štandardizovaným obsahom 10 mg luteínu, výťažok z očianky rostkovovej,  vitamín A, zinok a meď. Luteín je karotenoid, ktorý sa prirodzene nachádza v očnej makule, ktorá zodpovedá za centrálne videnie. Vitamín A (nazývaný očný vitamín) a zinok zohrávajú dôležitú úlohu pri udržaní dobrého zraku a sú nevyhnutnými živinami pre zachovanie vitality očí.

Očianka Rostkovova (Euphrasia officinalis L.)

Obsahuje množstvo účinných látok, z ktorých najcennejšie sú iridoidy, fenolové kyseliny, triesloviny, kumaríny, minerálne látky, mastné kyseliny, vitamíny a flavonoidy. Pomáha celkovému zdraviu očí a pri rôznych zápalových očných ochoreniach. extrakt v tablete Blue Berry TM je použitá celá rastlina očianky rostkovovej.

Aksamietnica rozložitá (Tagetes erecta L.)

Aksamietnica  je rastlina s hustými zelenými listami  a kvetmi žltej až oranžovej farby, pripomínajúca klinček. Luteín filtruje škodlivé vysokoenergetické modré vlnové dĺžky zo svetla a pomáhajú chrániť a udržiavať bunky očí zdravé. Luteín v produkte  Blue BerryTM je extrahovaný práve z korunných lupienkov  kvetov aksamietnice.

Kedy užívať Blue Berry TM   : 
  • Ak si chcete udržať zdravé oči a dobrý zrak na dlhé roky
  • Chcete si dopriať výhody superpotravín? Blueberry Eyebright je prírodný výživový  doplnok obsahujúci extrakt z čučoriedok, ktorý pomáha udržiavať zdravie a vitalitu očí
  • Ak ste spozorovali zmeny v kvalite vášho zraku a chcete s tým niečo urobiť
Odporúčaná denná dávka

Užívajte 2 tablety  denne s jedlom, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Poraďte sa s lekárom ak trpíte závažným ochorením (ako je napr.  cukrovka alebo epilepsia). Nie je určené pre deti. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje mlieko a mliečnu bielkovinu
  • neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

 

Pozrite si katalóg všetkých produktov New Nordic

 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať