Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Bylinná zmes na tlak so srdcovníkom a hlohom

Srdcovník obyčajný (vňať), Hloh obyčajný (list a kvet), Lapacho (kôra), Imelo biele (vňať), Olivovník európsky (list), Jablčník obyčajný (vňať).

2,42  vr DPH (2,02  bez DPH)

Na sklade

Srdcovník priaznivo pôsobí najmä pri srdcových ťažkostiach. Jeho sedatívne účinky zmierňujú symptómy napätia, úzkosti a stresu. Na liečenie srdcových ťažkostí používali srdcovník už starovekí Gréci a Rimania. Obsahuje srdcu prospešné látky dokážu srdce posilniť, zmierniť nepravidelné činnosti srdca ako napríklad srdcové arytmie alebo búšenie srdca, čo býva častokrát spojené s úzkosťou a napätím. U glykozidov sa ukázalo, že majú schopnosť znížiť krvný tlak.

Hloh reguluje srdcovú  činnosť,podporuje krvný obeh, relaxáciu a upokojenie. Zlepšuje prekrvenie vencovitých tepien, čiže kyslík môže lepšie využiť a tým nedovolí artérioskleróze, aby sa zhoršovala alebo v tele „prekvitala“. Prekrvuje aj srdcový sval a minimalizuje záchvaty pri ischemickej chorobe srdca.

Imelo podporuje zdravie ciev, zlepšuje mikrocirkuláciu a prekrvenie. Lapacho, olivovník a jablčník tradične pomáhajú krvnému obehu a krvnému tlaku.

Srdcovník obyčajnýZloženie : Srdcovník obyčajný (vňať), Hloh obyčajný (list a kvet), Lapacho (kôra), Imelo biele (vňať), Olivovník európsky (list), Jablčník obyčajný (vňať).

Návod na prípravu: 1 záparové vrecko zalejeme 0,5 l vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.

Dávkovanie: 2 x denne 1 vrecko.

Balenie: 20×3 g (60 g)

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať