Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Cran Berry – zdravé močové cesty

Výživový doplnok Cran Berry™ je určený na podporu zdravia močových ciest, slizníc a tiež posilnenie imunitného systému.

17,90  vr DPH (14,92  bez DPH)

Na sklade

Cran Berry™ sú tablety na báze jedinečných výťažkov z dvoch druhov brusníc – brusnice veľkoplodej a brusnice obyčajnej s koncentrovaným a štandardizovaným obsahom proantokyanidínov (PAC) v kombinácii s výťažkom z višní a vitamínmi. Jedna tableta Cran Berry™ obsahuje až 36 mg proanthokyanidínov, čo zodpovedá štvrť až pol litru brusnicovej šťavy. Višne pomáhajú udržiavať udržiavať normálnu činnosť močových ciest. Vitamíny C a B6 prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a niacín pomáha udržiavať normálny stav slizníc.

Brusnica veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon)
Výťažok z brusníc v tomto produkte je vyrobený z brusníc zberaných na jeseň, keď majú plody charakteristickú sýtočervenú farbu. Bobule brusnice sú starostlivo očistené, pretriedené a spracované tak, aby sa v extrakte zachovali prospešné rastlinné látky. Tento proces je zárukou vysokej a trvalej kvality.

Višňa obyčajná (Prunus cerasus)
známejšia ako višňa, pochádza z Európy a juhozápadnej Á zie. Kyslé plody sa už tisícročia oceňujú v dezertoch a zdravých šťavách. Dnes je známe, že višne pomáhajú udržiavať zdravé močové cesty.

Odporúčaná denná dávka, upozornenia
Užívajte 1 tabletu denne s jedlom. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Balenie: 30 tabliet

Pozrite si katalóg všetkých produktov New Nordic

 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať