Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Dida – proti nadúvaniu a kvasinkovým infekciám

Dida je výživový doplnok, ktorý prináša úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáha chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu.

16,33 29,65 

DidaTM je prírodný produkt, ktorý napomáha pri znižovaní tvorby plynov v gastrointestinálnom trakte. Jedinečná receptúra bioaktívnych živín, extraktov z bylín a olejov z korenín prispieva k udržaniu zdravého trávenia bez nafukovania a normálneho stavu slizníc. Bylinný komplex obsahuje oleje zo škorice, feniklu  a mäty, ktoré v kombinácii s extraktami z tymiánu a cesnaku s antimikrobiálnym účinkom, prinášajú úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáhajú chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu. Niacín prispieva k udržaniu normálneho stavu sliznice tráviaceho traktu.

Dida pôsobí nielen proti plesniam a hubám v tráviacom trakte, ale pomáha tiež eliminovať riziko vzniku kvasinkových infekcií. Ak trpíte kandidózami opakovane alebo sa pred nimi chcete preventívne chrániť, ideálne je kombinovať lokálny prípravok (ako sú špeciálne upravené tampóny na kúpanie, nájdete u nás: Ochranné tampóny Senta PROTECT ) so systémovým prípravkom (napr. výživovým doplnkom Dida), čím sa ich preventívny účinok vzájomne podporí.

Odporúčaná denná dávka, upozornenia

Užívajte 1 tabletu 3x denne s pohárom vody počas jedla po dobu 30 dní. Potom 2 tablety denne s pohárom vody počas jedla. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzutovať s lekárom. Nie je určené pre deti. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje laktózu
  • neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

 

Pozrite si katalóg všetkých produktov New Nordic

 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať