Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Ear Tone – pri problémoch so sluchom

Ginkgo biloba, výťažky z kôry francúzskej prímorskej borovice, galgán, magnézium.

16,15  vr DPH (13,46  bez DPH)

Na sklade

Ear ToneTM  obsahuje kombináciu magnézia, ktoré prispieva k prirodzenej rovnováhe elektrolytov v tele a k zníženiu únavy a pocitu vyčerpania a výťažkov z ginka dvojlaločného, ktoré pomáha udržiavať normálny sluch. Ear Tone™ podporuje mikrocirkuláciu vo vnútornom uchu a prispieva k udržiavaniu prirodzenej elektrolytickej rovnováhy, nevyhnutnej pre prenos elektrických impulzov, ktoré sú obzvlášť dôležité pre dobrý sluch. Vďaka Ear Tone™ tak zabezpečíte vašim ušiam potrebnú starostlivosť.

Odporúčané:

  • pri zhoršenom sluchu
  • pri problémoch s tinitusom (ušných šelestoch, pískaní, šumení v ušiach)
  • pre podporu dobrého sluchu a zníženie problémov so sluchom

Ginkgo Biloba

Ginko dvojlaločné je jedinečný rastlinný druh bez žijúcich príbuzných. Pochádza z Číny, kde majú niektoré stromy, rastúce v chrámových záhradách, viac než  1 500 rokov. Ginko je živou fosíliou, ktorá má rozpoznateľné spoločné znaky s rastlinnými fosíliami pochádzajúcimi z obdobia pred 270 miliónov rokov. Ear Tone obsahuje unikátnu kombináciu ginka, extraktu z kôry francúzskej prímorskej borovice a magnézia. Listy ginka sú zberané, drvené, sušené a extrahované tak, aby prospešné rastlinné zložky zostali zachované.  Tým je zaručený vysoký štandard kvality.

Zloženie: Minerálna látka magnézium (oxid horečnatý), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy), extrakt z kôry francúzskej prímorskej borovice (Pinus Pinaster Aiton), výťažky z ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba L.)*, galgán (Alpinia galanga L.), povlaková látka (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Odporúčaná denná dávka: Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov . Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu detí.

Neobsahuje lepok, laktózu a zložky živočíšneho pôvodu.

Vhodné od 11 rokov. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie konzultovať s lekárom.

Balenie: 30 tabliet

 

Názor farmaceuta na Ear ToneTM tu!

 

Pozrite si katalóg všetkých produktov New Nordic

 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať