Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

EPAplus vitamín D3 FORTE 30 tabliet

Vitamín D3 je produkovaný v našom tele pod našou pokožkou ako reakcia na vystavenie slnečnému žiareniu. Pobyt na slnku je pre väčšinu ľudí jednoduchým a spoľahlivým spôsobom na získanie vitamínu D. Napriek tomu je jeho nedostatok bežnejší, než by ste mohli očakávať. Nedostatok vitamínu D sa vyskytuje aj v slnečných klimatických podmienkach a najmä počas jesenných a zimných mesiacov. Starší ľudia tiež často trpia nedostatkom vitamínu D.

3,75  vr DPH (3,13  bez DPH)

Okrem toho, že vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek, pomáha prispievať k niekoľkým dôležitým funkciám v tele. Prispieva k:

  • normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu z potravy,
  • správnej funkcii imunitného systému
  • udržaniu normálneho stavu kostí a zubov
  • udržaniu normálnych svalových funkcií
  • má vplyv na normálnu koncentráciu vápnika v krvi
  • má vplyv na normálne delenie buniek

Obsah účinnej látky v jednej tablete: cholekalciferol 25 μg.

Odporúčané dávkovanie pre deti od 10 rokov a dospelých: 1 tableta denne po jedle. Tabletu zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 10 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Balenie : 30 tabliet

V súvislosti s posilňovaním imunity v súčasnom období koronavírusu si prečítajte tlačovú správu, ktorú vydala Česká a slovenská asociace pro speciální potraviny :

Zavolajte nám

Napíšte nám

Napíšte nám

Mohlo by vás zaujímať