Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Marseillské tekuté mydlo – Figové listy 500 ml

Fer à Cheval Marseillské tekuté mydlo – Figové listy 500 ml, ktoré vás zahalí vôňou provensálskych figových listov s ovocnými osviežujúcimi tónmi.

14,95  vr DPH (12,46  bez DPH)

Na sklade

 

Marseillské tekuté mydlo vás zahalí delikátnou vôňou. Tekuté mydlo má veľmi jemné zloženie, obsahuje kokosový a arganový olej a glycerín. Arganový olej je prirodzene bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty. Tieto účinné látky, veľmi dobre známe pre svoje vyživujúce vlastnosti, dodajú vašej pokožke komfort, jemnosť a pružnosť. Kokosový olej, ktorý je získavaný zo zrelých kokosových orechov, je v kozmetike využívaný pre svoje hydratačné a vyživujúce vlastnosti. Minimálne 97% ingrediencií v tekutom mydle je prírodného pôvodu. Nie sú v ňom obsiahnuté žiadne petrochemické povrchovo aktívne látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty ako sú EDTA, parabény, minerálne oleje, farbivá alebo živočíšny tuk.
Fer à Cheval Marseillské tekuté mydlo – Figové listy 500 ml

vás zahalí vôňou provensálskych figových listov s ovocnými osviežujúcimi tónmi. Tekuté mydlo má veľmi jemné zloženie, obsahuje kokosový a arganový olej a glycerín.

Arganový olej, extrahovaný z arganovníku, je prirodzene bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty. Tieto aktívne látky, veľmi dobre známe pre svoje vyživujúce vlastnosti, dodajú vašej pokožke pohodlie, jemnosť a pružnosť.

Kokosový olej, ktorý je získavaný zo zrelých kokosových orechov, je v kozmetike oceňovaný a využívaný pre svoje hydratačné a vyživujúce vlastnosti.
Minimálne 97% ingrediencií v tekutom mydle je prírodného pôvodu. Neobsahuje žiadne petrochemické povrchovo aktívne látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty ako sú EDTA, parabény, minerálne oleje, farbivá alebo živočišny tuk.

Vytvára krémovú penu s delikátnou vôňou, ktorá se ľahko zmýva a je možné ho používať ako mydlo na ruky alebo ako sprchový gél. Šetrné zloženie je vhodné pre všetky typy pokožky, vrátane citlivej a minimalizuje riziko vzniku alergií.

Balenie: 500 ml s pumpičkou

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať