Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Foot protect – ochranná emulzia na labky psov a mačiek

Prípravok foot protect je ochranná emulzia s rastlinným olejom novej generácie určená k dlhodobej starostlivosti o labky psa alebo mačky s vysokým obsahom horčíka. Je vhodná pre bežné používanie aj pre extrémne prostredie, ako je soľný snehový roztok alebo rozpálený asfalt.

11,85  vr DPH (9,88  bez DPH)

Na sklade

Účinnosť
– foot protect je vyrobený unikátnym spôsobom ako emulzia hydroxidu horečnatého a vysoko kvalitného olivového oleja. Táto emulzia sa dobre vstrebáva, ale necháva dlhodobo na povrchu labky ochranný hydrofóbny film, ktorý účinne chráni labku pred vonkajším prostredím. Tento film je stabilný aj vo veľmi agresívnom prostredí, ako sú soľné roztoky, dlhodobé pôsobenie vody a je tepelne odolný. Vysoký obsah horčíka spôsobuje hojivé účinky emulzie najmä na menšie poranenia a poškodenie labiek.
Bezpečnosť
– foot protect vďaka svojej unikátnej výrobnej technológii má veľmi jednoduché zloženie, neobsahuje žiadne konzervanty, stabilizátory, emulgátory a parfumy. Nevyvoláva teda žiadne nežiaduce alergické ani iné reakcie. V prípade olizovania ošetrenej labky zvieraťom nehrozí žiadne nebezpečenstvo pre zviera ani komplikácie.

Komforné užívanie
– foot protect po aplikácii vytvorí na labke ochranný hydrofóbny film, ktorý však nie je mastný. Zviera preto nezanecháva mastné stopy na podlahe ani po použití prípravku.

Spôsob použitia: Prípravok foot protect nanášajte v dostatočnom množstve na jednotlivé labky zvieraťa a dobre rozotrite. Prípadné prebytočné množstvo potom otrite handričkou. Prípravok používajte 1x denne, najlepšie vždy ráno. V prípade agresívneho vonkajšieho prostredia (solený sneh, rozpálený asfalt) používajte prípravok foot protect 2x denne, ráno aj večer.Prípravok je možné používať dlhodobo, nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Po otvorení skleneného obalu spotrebujte prípravok do 60-tich dní. Uchovávajte ho v suchu pri teplote 10 – 25 °C.

Balenie: 100 g emulzie

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať