Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Herbal Joy™ Firming Lotion

Herbal Joy™ Firming Lotion
Spevňujúce telové mlieko

Spevňujúce, rýchlo vstrebateľné telové mlieko. Obsahuje výživné bambucké maslo a hydrolyzovaný ryžový proteín, ktorý spevňuje pokožku. Toto účinné hydratačné a pokožku ošetrujúce mlieko obsahuje aj niekoľko rastlinných výťažkov z rakytníka, grapefruitu a astaxantínu. Kyselina hyalurónová pokožku nielen účinne hydratuje, ale tiež zvyšuje jej pružnosť a vyhladzuje ju.

32,95  vr DPH (27,46  bez DPH)

Na sklade

Herbal Joy™ Firming Lotion
Spevňujúce telové mliekoSpevňujúce, rýchlo vstrebateľné telové mlieko. Obsahuje výživné bambucké maslo a hydrolyzovaný ryžový proteín, ktorý spevňuje pokožku. Toto účinné hydratačné a pokožku ošetrujúce mlieko obsahuje aj niekoľko rastlinných výťažkov z rakytníka, grapefruitu a astaxantínu. Kyselina hyalurónová pokožku nielen účinne hydratuje, ale tiež zvyšuje jej pružnosť a vyhladzuje ju.

ÚČINOK | Spevňuje pokožku, dodáva jej pružnosť a vyhladzuje ju
VÝHODY | Hydratuje a vyživuje pokožku

Herbal Joy™ Firming Lotion je spevňujúce, vyživujúce a rýchlo vstrebateľné telové mlieko. Obsahuje bambucké maslo a hydrolyzovaný ryžový proteín spevňujúci pokožku. Toto účinné hydratačné a ošetrujúce mlieko obsahuje aj niekoľko rastlinných výťažkov, napríklad z rakytníka a grapefruitu, ktoré sú bohaté na vitamíny a majú antioxidačné vlastnosti. Astaxantín zvyšuje antioxidačný účinok výrobku a kyselina hyalurónová je vysoko účinná hydratačná látka, ktorá zároveň udržiava vlhkosť pokožky, zlepšuje jej povrchovú štruktúru a robí ju pružnejšou a hladšou.

BAMBUCKÉ MASLO | Vyživuje a ošetruje pokožku
HYDROLYZOVANÝ RYŽOVÝ PROTEÍN | Dodáva pokožke pevnosť a pružnosť

NÁVOD NA POUŽITIE
– Nanášajte na pokožku tela podľa potreby

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať