Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Marseillské jemné parfumované mydlo Jasmín a Ambra 125 g

Jemné parfumované mydlo, ktoré vás zahalí delikátnou vôňou so sviežimi ovocnými a kvetinovými tónmi.

5,70  vr DPH (4,75  bez DPH)

Na sklade

Mydlo je vyrobené metódou varenia v kotli podľa pôvodnej receptúry, ktorá je typická pre Fer à Cheval marseillské mydlá, a obohatené arganovým olejom a bambuckým maslom.

Arganový olej, extrahovaný z arganovníka, je prirodzene bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty. Tieto aktívne látky, veľmi dobre známe pre svoje vyživujúce vlastnosti, dodajú vašej pokožke pohodlie, jemnosť a pružnosť. Bambucké maslo, získané z bambuckých orechov lisovaním za studena, je oceňované pre svoje vyživujúce vlastnosti.

Obe tieto ingrediencie spojené s rastlinným marseillským mydlom vytvárajú jemný umývací prípravok.

Minimálne 96% ingrediencií v mydle je prírodného pôvodu. Nie sú v ňom obsiahnuté žiadne petrochemické povrchovo aktívne látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty ako sú EDTA, parabény, minerálne oleje, farbivá alebo živočíšny tuk.

Šetrné zloženie je vhodné pre všetky typy pokožky, vrátane citlivej a minimalizuje riziko vzniku alergií. Možno ho používať ako mydlo na ruke aj v sprche.

Balenie: 125 g

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať