Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Zľava!

Zvýhodnený balíček Kloubní výživa dvojitá síla s kolagénom + andromen® NEW generation 60 kapsúl

Zvýhodnený balíček obsahuje:

Kloubní výživa dvojitá sila a andromen® NEW generation

Kloubní výživa dvojitá sila je výživový doplnok novej generácie s jahodovou príchuťou určený na dlhodobú starostlivosť o vaše kĺby.

andromen® NEW generation je výživový doplnok obsahuje unikátny bylinný komplex STETOTERIN® 362 mg v dennej dávke, ktorý podporuje organizmus muža pri problémoch v andropauze.

Ušetríte 3,09 € 🙂

Original price was: 30,65 €.Current price is: 27,56 €. vr DPH (22,97  bez DPH)

Na sklade

Kĺbna výživa dvojitá sila s kolagénom – výživový doplnok s obsahom kolagénu NC II, hydrolyzovaného kolagénu typ I a vitamínu C.

Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí.

Kolagénové kocky s jahodovou príchuťou.

Balenie: 60 kolagénových kociek – kúra na 2 mesiace

 

andromen® NEW generation 60 kapsúl – výživový doplnok obsahuje unikátny bylinný komplex STETOTERIN® 362 mg v dennej dávke, ktorý podporuje organizmus muža pri problémoch v andropauze.

Dávkovanie: 2 kapsule denne

Kapsule je najlepšie užívať ráno a večer, a to nalačno a zapiť dostatkom vody. Výživový doplnok andromen NEW generation pôsobí dlhodobo, zmenu môžete očakávať po 2-3 týždňoch. Výživový doplnok užívajte dlhodobo, minimálne po dobu 3 mesiacov.

Zloženie: Inulín, Panax ginseng 80% Ginsenosides, Lepidium meyenii 10:1, Citrát zinočnatý, Turnera diffusa 10:1, tokoferol acetát-50%, Stearan horečnatý, Crocus sativus 4:1, Seleničitan sodný.

Vegánske kapsuly: Hydroxypropylmetylcelulóza, farbiaci extrakt: spirulina.

Vzhľadom k účinku výživového doplnku andromen NEW generation na hladinu cukru v krvi, je vhodné súbežné užívanie s liekmi na diabetes konzultovať so svojim lekárom či lekárnikom.

Nie je určené pre ženy a deti.

Obsah balenia: 60 vegánskych kapsúl

 

 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať