Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Kloubní výživa dvojitá sila s kolagénom

Výživový doplnok s obsahom kolagénu NC II, hydrolyzovaného kolagénu typ I a vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí. Kolagénové kocky s jahodovou príchuťou.

12,40  vr DPH (10,33  bez DPH)

Na sklade

 

Kloubní výživa dvojitá sila obsahuje kolagénové kocky s príjemnou jahodovou príchuťou. Kocku je možné v ústach rozkúsať bez zapitia. Je tak zaručené oveľa rýchlejšie vstrebávanie aktívnych látok a naviac tento spôsob podania je veľmi šetrný k žalúdku, čo je dôležité najmä pri dlhodobom podávaní až niekoľko mesiacov. Kocku môžete užiť tiež kedykoľvek a kdekoľvek, bez potreby mať k dispozícii tekutinu na zapitie klasickej tablety alebo kapsle.Užívajte pravidelne 1 kocku denne kedykoľvek počas dňa po dobu minimálne dvoch mesiacov. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné prípravok užívať nepretržite.

Aktívne látky v 1 kocke:​

hydrolyzovaný kolagén typ I – 335 mg ​

natívny kolagén typ II – 40 μg​

vitamín C – 52,5 mg

doplnok s obsahom kolagénu NC II, hydrolyzovaného kolagénu typ I a vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí. Kolagénové kocky s jahodovou príchuťou.

Balenie: 60 kolagénových kociek – kúra na 2 mesiace

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať