Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Magnesium B6 VULM

Výživový doplnok s obsahom vitamínov a minerálov. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Horčík a vitamín B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému.

 

5,60  vr DPH (4,67  bez DPH)

Na sklade

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka pre dospelých sú 2 – 4 tablety denne, pre deti od 6 rokov 1 tableta denne. Tablety užiť v celku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Zloženie: mliečnan horečnatý dihydrát; objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza (celulózový gél), maltodextrín; protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, mastenec; stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza; zahusťovadlo: sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy (sieťovaná celulózová guma); protihrudkujúca látka: koloidný oxid kremičitý; pyridoxínhydrochlorid; farbivá: síran vápenatý, uhličitan horečnatý; protipeniaca látka: polyetylénglykol; stabilizátor: hydroxypropylcelulóza

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na jednotlivé zložky prípravku. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Skladujte pri teplote 15 – 25 °C.

Balenie: 60 filmom obalených tabliet

 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať