Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Mediket Ictafoam 100 ml – čistiaca pena s bielym ichtyolom

Mediket Ictafoam je jemná a účinná čistiaca pena s bielym ichtyolom, určená na ošetrovanie kože ľudí so seboreou či inými kožnými problémami prejavujúcimi sa svrbením a podráždením.

16,90  vr DPH (14,08  bez DPH)

Na sklade

Mediket Ictafoam zmierňuje svrbenie, reguluje tvorbu kožného mazu a zmierňuje telesný pach, ktorý vzniká metabolizáciou potu.

Biely ichtyol a dermosoft® decalact majú antibakteriálne a antimykotické účinky. Pomáhajú obnoviť zdravú a vyváženú kožnú mikroflóru. Pôsobenie prípravku s pH na úrovni 5,5 rešpektuje prirodzené pH na povrchu kože. Biely ichtyol zabraňuje vzniku zápalu, zmierňuje svrbenie, zjemňuje zrohovatenú pokožku a má antiseboroické vlastnosti. Prirodzene deodorizačné vlastnosti dermosoft® decalactu zabraňujú vzniku nepríjemného zápachu, ktorý vzniká metabolizáciou potu.

Mechanický speňovač pre vytváranie peny umožnil výrazne znížiť obsah detergentov v prípravku, čo prináša oveľa šetrnejšie čistenie celého tela bez narušenia ochrannej lipidovej bariéry na povrchu kože. Mediket Ictafoam je ideálnym riešením pre všetky typy kože, ktoré vyžadujú extrémne jemné čistenie.

Použitie : Speňovačom vytvorte primeraný objem peny. Pri použití na tele či tvári aplikujte na vlhkú kožu, vmasírujte penu do pokožky a potom ju opláchnite. Pri použití na hlave aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte penu do pokožky hlavy a nechajte 3–5 minút pôsobiť, potom opláchnite. Dlhé vlasy môžu vyžadovať dve alebo viac aplikácií. Používajte 2–3x týždenne počas 4 až 8 týždňov. Potom používajte preventívne jeden až dvakrát týždenne.

Účinné látky: Biely ichtyol, dermosoft® decalact.

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol,GlucoTain®, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Polyquaternium-39, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Benzyl.

Balenie: 100 ml

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať