Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Mediket Versi – sprchový gél s antibakteriálnymi vlastnosťami

Mediket Versi je dermatologický sprchový gél s dezinfekčnými a antibakteriálnymi vlastnosťami, vďaka ktorým ničí nežiaduce mikroorganizmy na pokožke tela a hlavy.

17,45 33,30 

Aktívne látky: Octopirox a ichthyol pale.
Octopirox s antifungicídnym pôsobením odstraňuje z pokožky kvasinky, ktoré sú pôvodcom vzniku farebných škvŕn na koži. Biely ichthyol pôsobí protizápalovo, antiproliferatívne, antibakteriálne a znižuje produkciu kožného mazu.

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Laureth-10, Piroctone Olamine, Glycerin, Parfum, Citric Acid monohydrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale).

Spôsob použitia: Mediket Versi vmasírujte do pokožky tak, aby vznikla pena. Nechajte pôsobiť 3–5 minút a dôkladne opláchnite. Používajte na pokožku tela a hlavy každý deň počas prvých 2 týždňov, Ďalšie 2 týždne používajte každý druhý deň. Počas nasledujúcich 4 týždňov používajte Mediket Versi raz týždenne. Prípravok je určený pre dospelých a deti od 10 rokov. Neobsahuje parabény.

Balenie: 120 ml / 200 ml / 500 m

Prečítajte si, na aké kožné problémy možno použiť Mediket versi 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať