Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Zľava!

Mediket Versi + Vitella Versi proti seborei a atopii

Gél Vitella Versi odporúčame používať spoločne so sprchovým gélom Mediket Versi z rady prípravkov Mediket slúžiacimi k očiste pokožky hlavy a tela u osôb s dermatologickými problémami. Prípravky obsahujú octopirox a biely ichthyol, ktorý sa spoločne ďalšími látkami šetrne stará o kožu a eliminuje pôvodcu Tiney versicolor (Pytiriázy versicolor). Tieto látky tiež zabraňujú svrbeniu kože pri iných kožných problémoch, napríklad pri seborei alebo atopii. Neobsahujú parabény. Mediket Versi a Vitella Versi sú určené pre dospelých a deti od 10 rokov.

Original price was: 32,70 €.Current price is: 29,43 €. vr DPH (24,53  bez DPH)

Na sklade

Mediket Versi
– dermatologický sprchový gél na pokožku tela a hlavy s Tinea versicolor. Tinea versicolor sa prejavuje svetlými alebo tmavými škvrnami na koži, ktoré vznikajú v dôsledku infekcie vyvolanej Malassezia furfur.

Spôsob použitia: Mediket Versi vmasírujte do pokožky tak, aby vznikla pena. Nechajte pôsobiť 3–5 minút a dôkladne opláchnite. Používajte na pokožku tela a hlavy každý deň počas prvých 2 týždňov, Ďalšie 2 týždne používajte každý druhý deň. Počas nasledujúcich 4 týždňov používajte Mediket Versi raz týždenne. Prípravok je určený pre dospelých a deti od 10 rokov. Neobsahuje parabény.

Balenie: 120 ml

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Vitella Versi
– dermatologický gél pre stavy súvisiace s prítomnosťou kvasinkových mikroorganizmov, vrátane Tine versicolor a seborey.

Spôsob použitia: Používajte na postihnuté miesta raz denne. Vmasírujte do pokožky (1–2 minuty). Pred použitím prípravku odporúčame umyť pokožku sprchovým gélom Mediket Versi. Používajte Vitellu Versi po dobu 3–4 týždňov, následne používajte Mediket Versi po dobu ďalších 4–5 týždňov. Prípravok je určený pre dospelých a deti od 10 rokov.

Balenie: 100 ml

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať