Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Meno Joy – podpora hormonálnej rovnováhy a pomoc pri menopauze

Výživový doplnok Meno Joy™ je určený na podporu hormonálnej rovnováhy. Pomáha tiež vyrovnať sa s príznakmi menopauzy, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť.

20,35  vr DPH (16,96  bez DPH)

Na sklade

Meno Joy™ obsahuje ďatelinu lúčnu, ktorá pomáha udržiavať pokojnú a pohodlnú menopauzu (klimaktérium) a pomáha ženám vyrovnať sa s príznakmi menopauzy, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť. Obsahuje tiež extrakt z damiany a chmeľu, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu, horčík a vitamíny skupiny B. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.

  • Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej rovnováhy
  • Vysoko účinné zloženie izoflavonoidov
  • Chmeľ, damiána, ďatelina lúčna, vitamíny skupiny B, magnézium
REGULÁCIA HORMONÁLNEJ AKTIVITY

Menopauza (klimaktérium) je prirodzená etapa života každej ženy. Počas menopauzy dochádza k množstvu hormonálnych zmien, vaječníky ženy produkujú menej estrogénu a progesterónu, čím dochádza k hormnonálnej nerovnováhe a jej následkom môžu byť nepríjemné zdravotné problémy. Meno Joy™ poskytuje výživovú podporu počas tohto náročného obdobia zmien. Základom výživového doplnku Meno Joy™ je kombinácia extraktov z damiány, chmeľu obyčajného a ďateliny lúčnej, ktorá je bohatá na široké spektrum prírodných izoflavonoidov.

Meno Joy™ ďalej obsahuje prírodný extrakt z damiány, magnézium a vitamíny skupiny B. Magnézium (horčík), vitamín B6, niacín, riboflavín, tiamín a vitamín B12 prispievajú k normálnej činnosti nervového systému a spolu s kyselinou listovou a kyselinou pantoténovou pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie. Vitamín B6 taktiež prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Obsah magnézia a vitamínu D prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí. Vitamín D tiež prispieva k vstrebávaniu a využitiu vápnika zo stravy.

Ďatelina lúčna (Trifolium pratense)

pomáha zmierniť typické príznaky spojené s menopauzou, akými sú návaly tepla, potenie, nepokoj, zmeny nálad a podráždenosť.

Damiána pravá (Turnera diffusa)

Damiána je ker pochádzajúci z Mexika s malými, aromatickými kvetmi. Má vysoký obsah flavonoidov a je častou prísadou v tradičných bylinných čajoch pre ženy.

Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus)

Chmeľ pomáha nielen zmierňovať bolestivou a nepravidelnú menštruáciu, ale tiež pomáha zmierňovať prejavy menopauzy ako je podráždenosť a sexuálne napätie.

Odporúčaná denná dávka, upozornenia

Užívajte 2 tablety denne s jedlom alebo bezprostredne po hlavnom jedle. Užívajte minimálne po dobu 2 týždňov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Balenie: 60 tabliet

Pozrite si katalóg všetkých produktov New Nordic

 

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať