Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Modrý prameň s kotvičníkom – preňho i pre ňu

Modrý prameň s kotvičníkom udržuje fyzickú a psychickú odolnosť a zlepšuje libido.

3,33  vr DPH (2,78  bez DPH)

Na sklade

Kotvičník zemný obsahuje rad prírodných steroidných saponínov, ktoré majú schopnosť zvýšiť u mužov hladinu hlavného pohlavného hormónu testosterónu až o 30%. Takto kotvičník okrem iného spôsobuje rýchlejší nárast svalov a zvyšuje fyzickú aj psychickú výkonnosť. Štúdie preukázali, že účinné látky z kotvičníka u oboch pohlaví podstatne zvyšujú sexuálne libido.

U žien kotvičník podstatne zvyšuje hladinu ženských pohlavných hormónov – estrogénov, čoho sa terapeuticky využíva najmä v období menopauzy (prechodu) – na utlmenie nepríjemných stavov súvisiacich s týmto životným obdobím ženy.

Damiána vyrovnáva hladinu testosterónu a pomáha pri jeho nedostatku, lieči zápal močových ciest a pomáha aj pri zväčšenej prostate. Okrem toho vás zbaví únavy, zaženie chmáry a depresiu. Používa sa na zvýšenie energie, impotenciu, neplodnosť, Parkinsonovu chorobu, zápal prostaty a ďalšie. Zvyšuje libido, znižuje frekvenciu a intenzitu kŕčov a znižuje hladinu cukru v krvi.

U žien sa používa na nízku hladinu estrogénu, na frigiditu, na návaly horúčavy, neplodnosť, menopauzu, PMS a upravuje nepravidelnú menštruáciu.

Zloženie 1 záparového vrecka: kotvičník zemný  (vňať), damiana  (list), gotu kola (vňať), vres obyčajný (vňať), slez maurský  (kvet).

Návod na prípravu: 1 záparové vrecko zalejeme 0,5 l vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.

Dávkovanie: maximálne 1x denne 1 vrecko

Balenie : 60 g (20 x 3g)

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať