Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

PRAVIDELNÉ VYPRÁZDŇOVANIE – bylinná zmes s inulínom

Bylinná zmes na pravidelné vyprázdňovanie je kombináciou prírodných látok, ktoré sa starajú o správnu funkciu čriev a tým pomáhajú telu zbavovať sa nežiaducich splodín trávenia.

4,09  vr DPH (3,41  bez DPH)

Na sklade

Prebiotikum inulín priaznivo pôsobí na tráviacu činnosť a zachovanie prirodzenej črevnej flóry. Dostáva sa do tráviaceho traktu v neporušenom stave a pozitívne ovplyvňuje rýchlosť vyprázdňovania. Ľan zlepšuje črevnú peristaltiku a podporuje trávenie. Mäta má pozitívny vplyv na žalúdočné, žlčové a črevné ťažkosti. Fenikel podporuje trávenie a vylučovanie.

Zloženie 1 porcie: Inulín, Jarabina vtáčia (plod), Baza čierna (plod), Pyštek obyčajný (vňať), Ľan siaty (semeno), Mäta pieporná (vňať), Topoľovka ružová (kvet), Fenikel obyčajný (plod).Pravidelné vyprázdňovanie+inulín

Návod na prípravu:   1 záparové vrecko zalejeme 0,3 l vriacej vody, necháme 10 minút vylúhovať a do výluhu vsypeme 1 vrecko inulínu. Intenzívne miešame až do rozpustenia.

Dávkovanie:  2 x denne 1 porcia   ( 1 vrecko bylinnej zmesi + 1 vrecko inulínu )

Upozornenia:   Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosah detí.

Hmotnosť obsahu:  140 g

Bylinná zmes:   10 vreciek po 6 g (  60 g )

Inulín:    10 vreciek po 8 g  ( 80 g )

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať