Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Relaxis + Foot protect – pre pohodu vašich štvornohých miláčikov

V zimnom balíčku pre domáceho miláčika nájdete veterinárny prípravok Relaxis na rýchle upokojenie psa a Foot protect – ochrannú emulziu na labky psov a mačiek.

25,92  vr DPH (21,60  bez DPH)

Na sklade

Relaxis obsahuje 60 tabliet na rýchle upokojenie v stresových situáciách, akými sú silvestrovská noc, búrka, návšteva veterinára, jazda autom či výstava. Účinok nastupuje cca 40 minút po podaní a pretrváva 3-6 hodín, možno ho podať opakovane. Relaxis je nenávykový, nemá nežiadúce účinky a prispeje k pocitu pohody psa i jeho majiteľa.

Emulzia Foot protect je určená na starostlivosť o labky psov a mačiek a na ich ochranu pred solenou snehovou pokrývkou alebo rozpáleným asfaltom. Je vyrobená z kvalitného olivového oleja a vďaka vysokému obsahu horčíka má hojivé účinky. Nemá nežiadúce účinky ani v prípade olizovania labky zvieraťom a nie je mastný, vďaka čomu zviera nezanecháva mastné stopy na podlahe.

Použitie prípravku Relaxis:

Malé plemeno (do 25 kg) 1-2 tablety 1-3x denne
Stredné plemeno (25-50 kg) 2-4 tablety 1-3x denne
Veľké plemeno (nad 50 kg) 4-6 tabliet 1-3x denne

Účinok sa dostaví zvyčajne do 40 minút a stav relaxácie pretrváva 3 – 6 hodín. Po 6-tich hodinách je možné dávku zopakovať. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok relaxis je možné podávať dlhodobo, je úplne nenávykov

Foot protect nanášajte v dostatočnom množstve na jednotlivé labky zvieraťa a dobre rozotrite. Prípadné prebytočné množstvo potom otrite handričkou. Prípravok používajte 1x denne, najlepšie vždy ráno. V prípade agresívneho vonkajšieho prostredia (solený sneh, rozpálený asfalt) používajte prípravok foot protect 2x denne, ráno aj večer.

Prípravok je možné používať dlhodobo, nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Po otvorení skleneného obalu spotrebujte prípravok do 60-tich dní. Uchovávajte ho v suchu pri teplote 10 – 25 °C.

Balenie:
Relaxis – 60 CANIS tabliet s obsahom esenciálnej aminokyseliny l-theanin
Foot protext – 100 mg emulzie

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať