Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Marseillské tekuté mydlo Cedrát 500 ml

Extra jemne voňajúce tekuté mydlo z Marseille. Vôňa Embruns & Cédrat, ktorá jemne prevonia pokožku, bola taktiež vyvinutá tak, aby čo najmenej dráždila a zároveň zachovala zmyslový pôžitok.

14,95  vr DPH (12,46  bez DPH)

Na sklade

Tekuté mydlo Embruns & Cédrat Marseille sa vyrába v kotloch výhradne z rastlinných olejov starostlivo vybraných pre svoje zvláčňujúce vlastnosti. Kombinuje olej zo sladkých mandlí, ktorý je známy svojimi upokojujúcimi účinkami, s kokosovým olejom a vytvára bohatú a krémovú penu.

Olej zo sladkých mandlí sa používa pre svoje zjemňujúce, vyhladzujúce a upokojujúce vlastnosti. Je známy najmä pre svoj bohatý obsah vitamínov A, B, D a E a obsahuje mnoho minerálnych látok.

Kokosový olej, ktorý je známy aj pre svoje zvláčňujúce účinky, sa používa pre svoje umývacie vlastnosti a na zabezpečenie jemnej a výdatnej peny.

Sladký mandľový a kokosový olej v kombinácii s rastlinným glycerínom, ktorý prirodzene vzniká počas procesu zmydelňovania, vytvárajú mydlo s obsahom surgras, ktoré je cenené pre svoju schopnosť poskytnúť pokožke pocit pohodlia bez toho, aby ju napínalo.

ŠETRNÉ ZLOŽENIE PRE POKOŽKU

Tekuté mydlo Embruns & Cédrat Marseille bolo špeciálne vyvinuté tak, aby bolo čo najšetrnejšie a nealergizovalo pokožku.

Ide o prípravok zložený z 97% z prírodných zložiek, ktorý neobsahuje petrochemické povrchovo aktívne látky a konzervačné látky, minerálne oleje ani syntetické farbivá. Zaručene neobsahuje laurylsulfát sodný (SLS), laurylsulfát amónny (ALS), polyetylénglykol (PEG), parabén a EDTA.

Medová textúra tohto tekutého mydla pochádza z prirodzenej farby zmydelnených olejov.

TONIZUJÚCE A ELEGANTNÉ VÔNE

Nechajte sa osviežiť touto vôňou s vodnými tónmi v kombinácii s citrónom, ktorý prináša povzbudzujúci nádych.

Vrchné tóny: bergamot, citrón, citrón, drvené listy

Stredné tóny: levanduľa, frézia, lotos

Základné tóny: pačuli, morské akordy, jantár

Balenie: 500 ml s pumpičkou

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať