Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Marseillské tekuté mydlo Aqua Mandarínka 500 ml

Tekuté marseillské mydlo Fer à Cheval Mandarínka, jemné zloženie je vhodné pre všetky typy pokožky.

14,95  vr DPH (12,46  bez DPH)

Na sklade

 

Naše tuhé a tekuté parfumované mydlá jemne čistia a rešpektujú rovnováhu pokožky. Tento rad parfumovaných mydiel je ideálny na umývanie rúk i tela a je vhodný pre všetky typy pokožky.

Tekuté mydlo s vôňou mandarínky, prirodzene bohaté na glycerín, kombinuje čistiaci základ kokosový olej pre jeho penivé vlastnosti a sladký mandľový olej. Jemne voňajúca krémová pena sa ľahko zmýva. Je určené na umývanie rúk i celého tela. 

Jemné zloženie je vhodné pre všetky typy pokožky.

  • Olej zo sladkých mandlí získaný z mandľových jadier je bohatý na vitamín E a mononenasýtené mastné kyseliny. Tento olej je veľmi odporúčaný na kozmetické účely.
  • Bambucké maslo získané lisovaním bambuckých orechov za studena, uznávané na výživu a zlepšenie pružnosti pokožky.

Obe tieto zložky spojené s naším rastlinným marseillským mydlom vytvárajú mimoriadne jemný čistiaci prostriedok.

Toto marseillské tekuté mydlo bolo špeciálne vyvinuté tak, aby bolo extra jemné a minimalizovalo riziko vzniku alergií. Zloženie obsahuje minimálne 97 % zložiek prírodného pôvodu a neobsahuje žiadne petrochemické povrchovo aktívne látky, ako sú SLS, ALS, PEG, ani petrochemické konzervačné látky, ako je EDTA, parabény, minerálne oleje, farbivá alebo živočíšny tuk.

Vyrobené vo francúzskom Marseille.

Balenie: 500 ml s pumpičkou

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať