Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Podobné články

TOP 5 tipov na darčeky – darujte vašim blízkym kúsok zdravia ♥

darčekyAj vy patríte medzi tých, ktorí kupujú vianočné darčeky na poslednú chvíľu, lebo váhajú, čím svojich najbližších obdarovať? Často kupujeme zbytočnosti, veci, ktoré neskôr niekam odložíme a len na ne sadá prach. Môžete však svojim blízkym darovať niečo naozaj užitočné, niečo veľmi cenné – kúsok zdravia, prostredníctvom darčekov, ktoré zdravie podporujú. Prinášame vám niekoľko tipov na takéto zdravé a kvalitné darčeky, ktorým sa vaši najbližší určite potešia a vy budete mať dobrý pocit, že ste ich obdarovali niečím naozaj užitočným 🙂

 

Pre krásne, zdravé a husté vlasy

darčekyNie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Pre celkové zdravie vlasov je dôležitá najmä starostlivosť zvnútra. Ak sú vaše vlasy oslabené, často vám padajú, alebo im len jednoducho chcete dodať potrebné živiny a podporiť ich rast a objem, Hair Volume je tou správnou voľbou. Je to čisto prírodný švédsky výživový doplnok, ktorý vďaka jedinečnej vyváženej kombinácii aktívnych látok podporuje rast a objem vlasov, pomáha predchádzať predčasnému šediveniu a udržuje vlasy zdravé a lesklé. Hair Volume obsahuje mikroživiny a rastlinné extrakty, vrátane jablkového extraktu, obsahujúceho procyanidín B2. Biotín a zinok prispievajú k zachovaniu zdravých vlasov a meď pomáha udržiavať prirodzenú pigmentáciu vlasov. Neobsahuje cukor, lepok, mliečne zložky, konzervačné látky, arómy ani farbivá. Je vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. Týmto krásnym darčekovým balením potešíte každého, kto sa chce starať o svoje vlasy. Balenie obsahuje Hair Volume 90 tabliet (3-mesačná kúra) a kvalitnú kefu na vlasy.

Darčekové balenie Hair Volume s kefou: https://fitapoteka.sk/obchod/hair-volume-darcekova-kazeta/

 

Darčeková kazeta plná lahodných čajov

darčekyRáno či večer, teplý na zohriatie alebo studený pre osvieženie – čaj je jednoducho nápoj, ktorý prináša každodenné potešenie ľuďom v akomkoľvek veku. Krásna maľovaná darčeková kazeta od značky HERBEX obsahuje 4 druhy čajov po 10 kusov, pričom každé čajové vrecko (2 g) je v samostatnom hygienickom balení.
• Lapacho – s rooibosom, škoricou a klinčekmi
• Ovocný čaj s príchuťou malina
• Zázvorový čaj Pomaranč
• Zázvorový čaj Mojito

Darčeková kazeta plná čajov Herbex : https://fitapoteka.sk/obchod/darcekova-kazeta-herbex-milovnikov-caju/

 

Kolagén pre zdravé kosti a kĺbydarčeky

Kolagén je základným stavebným prvkom v ľudskom tele. Je hlavnou organickou zložkou kostí, chrupaviek, šliach, väziva a kože ai. V dospelosti sa časom jeho obsah v tele znižuje o cca 1,5 až 2%. Približne vo veku 40 – 45 rokov sa kolagén v tele prestáva tvoriť a preto je dobré ho dopĺňať. Doprajte vašim blízkym kolagén je tej najvyššej možnej kvality – Ortho Collagen Plus. Obsahuje až 4 930 mg 100% prírodného morského kolagénu v jednej dávke a je vyrobený z rýb, ktoré nepochádzajú z rybích fariem, ale z otvoreného mora z oblasti Severného Atlantiku. Balenie obsahuje 30 vreciek s morským kolagénom, vitamínom C, vitamínom D3, vitamínom E, vitamínom A, horčíkom a vápnikom.

Ortho Collagen Plus: https://fitapoteka.sk/obchod/biomedix-ortho-collagen-plus/

 

Ideálny darček pre seniorovvisocor

Žijeme v hektickej dobe, kedy by sme si mali dôkladnejšie strážiť svoj krvný tlak. Najrizikovejšími skupinami sú ľudia s cukrovkou, tehotné ženy a starší ľudia. Avšak každý by si mal aspoň raz za čas skontrolovať svoj tlak aj doma. Digitálny tlakomer Visocor ponúka plnoautomatické meranie krvného tlaku a pulzu, zobrazenie nepravidelného pulzu, klinicky testovanú presnosť meraní, funkciu dátumu a času, pamäť na 60 meraní. Ovláda sa jedným tlačidlom, má extra veľký displej, veľké tlačidlá, umývateľnú manžetu. Je ideálny pre seniorov. Jedna sada batérií vydrží až 800 meraní, možno dokúpiť AC adaptér. Tlakomer Visocor – nemecká kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Digitálny tlakomer na hornú časť paže: https://fitapoteka.sk/obchod/tlakomer-visocor-na-pazu/

 

Luxusné pleťové sérum pre krásnu pokožku

darčekyAk chcete vašim blízkym darovať naozaj výnimočnú a kvalitnú kozmetiku, Benemedio je to pravé. Benemedio 301 je nová jedinečná revitalizačná a spevňujúca formula s komplexom troch účinných látok – proteoglykánov, vitamínu C a oleja z Rosa Moschata, vďaka ktorým dosiahnete mladší vzhľad pokožky. Najvýznamnejšou schopnosťou proteoglykánov je zadržiavanie vody v tkanivách. Pokožku zvnútra vypínajú a dodávajú jej pružnosť a pevnosť. Vitamín C je významný prvok pre tvorbu kolagénu a elastínu, podporuje pružnosť a pevnosť pokožky. Vďaka nemu pokožka zostáva rozjasnená a pevná. Olej z Rosa Moschata sa vyrába zo šípok vzácneho lesného kra Rosa Moschata lisovaním za studena. Má vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín, užitočných pre udržanie dostatočnej hydratácie pokožky. Pokožku zanecháva vitálnu a pevnú.

Pleťové sérum Benemedio 301 : https://fitapoteka.sk/obchod/benemedio-301/

Mohlo by vás zaujímať