Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Allegra DRINK NEW – nápoj pre dobrú náladu

Obľúbený produkt allegra DRINK v novom šate – instantná pomarančová zmes nie je porciovaná vo vrecúškach, ale v dóze s odmerkou 🙂 Výživový doplnok Allegra DRINK NEW s pomarančovou príchuťou je určený na zlepšenie nálady, podporu psychického zdravia a tým aj k celkovému zlepšeniu imunity.

10,19  vr DPH (8,49  bez DPH)

Na sklade

Allegra DRINK NEW vďaka zlepšeniu psychického zdravia môže tiež podporiť zlepšenie imunity.
Psychika a imunita sú totiž vzájomne prepojené viac, než si myslíme. Dlhotrvajúce negatívne emócie priamo ovplyvňujú fungovanie imunity a zvyšujú chorobnosť. Pre posilnenie imunity je preto veľmi dôležité dbať aj o svoje psychické zdravie.

Výživový doplnok Allegra DRINK NEW :

  • Prispieva k normálnej psychickej činnosti.
  • Komfortný spôsob užívania vo forme chutného nápoja.
  • Unikátne patentované zloženie s glukózou a hydrolyzovanými bielkovinami s veľmi vysokým pomerom TRP/LNAA 1,42 pre rýchlu a vysokú biologickú dostupnosť L-tryptofánu pre mozog.
  • Vyvinuté na základe najnovších vedeckých štúdií.

Výživový doplnok allegra DRINK NEW je určený osobám trpiacimi úzkosťami, strachom, vnútorným nepokojom, poruchami zaspávania a spánku, plytkým spánkom a každodennými stresovými situáciami.

V dennej dávke (2 odmerky -11,5 g) obsahuje:

  • L-tryptofán 400 mg
  • vitamín B6 5 mg
  • horčík 67 mg
  • bielkovinový hydrolyzát 3000 mg
  • glukózu 3000 mg

Allegra DRINK NEW je instatná zmes na prípravu pomarančového nápoja. Obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-tryptofán, ktorá je jedinou stavebnou látkou hormónu dobrej nálady – serotonínu.  L-tryptofan nevie ľudský organizmus vyprodukovať, musí ho v dostatočnom množstve získavať z potravy. Dnešná strava je často bohužiaľ veľmi chudobná práve na obsah tryptofánu. Obsahuje tiež vitamín B6 a horčík, ktoré prispievajú k normálnej psychickej činnosti, ku zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania  a podporujú tiež zvýšenie imunity. Glukóza zvyšuje biologickú dostupnosť L-tryptofánu v neurónoch.

Odporúčané dávkovanie: pravidelne1x denne 1-2 odmerky. Výživový doplnok je vhodné užiť najlepšie večer, a to nalačno. 1-2 odmerky zarovnané po okraj (11,5 g) vysypte do 200 ml studenej vody (alebo pomarančového džúsu) a dôkladne zamiešajte. Počkajte 1-2 minúty než sa prášok celkom rozpustí a vypite.

Výživový doplnok allegra DRINK NEW pôsobí dlhodobo, účinky môžete očakávať po 7-10 dňoch. Je úplne bezpečný a nenávykový, môžete ho užívať dlhodobo aj bez prerušenia. Výživový doplnok nie je určený pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 200 g instantnej zmesi, predstavuje 34 odmeriek (17 denných dávok)

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať