Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Allegra COMFORT – pilulka dobrej nálady

Pre dlhodobé zlepšenie nálady pri diétach, odvykaní od závislostí, vhodné pri spánkových poruchách a pre dlhodobo pracovne preťažených ľudí. Vďaka zlepšeniu psychického zdravia tiež podporuje zlepšenie imunity.

11,94 21,59 

Allegra COMFORT vďaka zlepšeniu psychického zdravia tiež podporuje zvýšenie imunity.
Psychika a imunita sú totiž vzájomne prepojené viac, než si myslíme. Dlhotrvajúce negatívne emócie priamo ovplyvňujú fungovanie imunity a zvyšujú chorobnosť. Pre posilnenie imunity je preto veľmi dôležité dbať aj o svoje psychické zdravie.

Výživový doplnok Allegra COMFORT zvyšuje hladinu serotonínu („hormónu dobrej nálady“) :

  • pri výkyvoch nálad
  • pri dlhodobom strese
  • pri úzkostiach a strachu
  • pri odvykaní od fajčenia, alkoholu a iných závislostí
  • pri nutkaní na prejedanie

Dobrú náladu spôsobuje v našom tele látka zvaná serotonín, t.j. hormón dobrej nálady. Jeho nedostatok sa v našom organizme veľmi rýchlo prejaví zlou náladou, niekedy môže skončiť až depresiou.

Allegra COMFORT obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-tryptofán, ktorá je jedinou stavebnou látkou tohoto hormónu serotonínu, bez ktorej ľudské telo nevie serotonín vytvoriť. L-tryptofan nevie ľudský organizmus vyprodukovať, musí ho v dostatočnom množstve získavať z potravy. Dnešná strava je často bohužiaľ veľmi chudobná práve na obsah tryptofánu.
Vitamín B6 prispieva k normálnej psychickej činnosti, ku zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania a zároveň zvyšuje biologickú dostupnosť L-tryptofánu v neurónoch. Podporuje tiež zvýšenie imunity.

Zloženie v 1 tablete : 200 mg l-tryptofánu a 2,5 mg vitamínu B6

Spôsob použitia: Užívajte vždy nalačno, najlepšie večer cca 1 hod. pred spaním, zapite ovocným džúsom alebo mliekom s medom. Allegra pôsobí dlhodobo, účinky môžete očakávať po 7 – 10 dňoch. Užívajte ju najmenej 1 mesiac, po 3 mesiacoch Allegru vysaďte na 1 mesiac.

Balenie : 30 / 90 dražovaných tabliet pre ľahké prehĺtanie

Máte zlú náladu ? Urobte si test nálady.

Pozrite si tiež pyramídu zlej nálady.

Viac o tom ako bojovať so zlou náladou a stresom sa dočítate tu. (stačí kliknúť na link)

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať