Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Arthronis fáza 1 a fáza 2 – komplexná starostlivosť o kĺby

Prípravky Arthronis fáza 1 a fáza 2 sú komplexným riešením pri kĺbnych problémoch a dysplázii a vhodnou prevenciou u veľkých a veľkých plemien psov pre zachovanie radosti z pohybu.

34,60  vr DPH (28,83  bez DPH)

Na sklade

Máte doma šteňa, staršieho psíka alebo veľké plemeno a obávate sa o jeho kĺby ? Kĺbne problémy sú častým dôvodom návštevy veterinára, ich liečenie je náročné a finančne nákladné a preto je ideálne im predchádzať.

Arthronis fáza 1 obsahuje D-glukosamín sulfát, MSM a Lactomin, ktoré zabezpečujú tvorbu proteoglykánov v kĺbnej chrupavke.
Arthronis fáza 2 obsahuje hydrolizovaný kolagén, MSM a Lactomin, ktoré zabezpečia fixáciu proteoglykánov na kolagénovú sieť a dokončujú tak správnu tvorbu alebo rekonštrukciu kĺbnej chrupavky. Oba prípravky sú vo forme canis tabliet so syrovou príchuťou – možno ich podávať ako maškrtu alebo zamiešať medzi granule. Podávajte minimálne dva mesiace, najprv fázu 1 a následne fázu 2. Kúra sa odporúča opakovať 2-3 krát ročne.
Súbežne s Arthronis fáza 1 a fáza 2 môžete podávať produkt Arthronis ACUTE, prírodné analgetikum, ktoré uľaví psom od bolesti.

Produkty Arthronis fáza 1, Arthronis fáza 2 a Arthronis ACUTE podávajte vždy v tomto dávkovaní:

  • Malé plemeno (do 25 kg) 1 tableta denne.
  • Stredné plemeno (25-50 kg) 2 tablety denne.
  • Veľké plemeno (50-75 kg) 3 tablety denne.

Balenie: 2 x 60 tabliet

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať