Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

AVITA PEČEŇOVÝ BOOSTER 200 ml

Lipozomálny pečeňový booster predstavuje unikátnu kombináciu látok a bylín, ktoré majú blahodárne účinky na funkciu pečene.

30,85  vr DPH (25,71  bez DPH)

Na sklade

Lipozomálny pečeňový booster predstavuje unikátnu kombináciu látok a bylín, ktoré majú blahodárne účinky na funkciu pečene. Základom boosteru je ALTILIX™ vyrábaný z extraktu listov artičoky, ktoré sa už od nepamäti používajú v bylinkárstve pri problémoch s pečeňou, vysokým cholesterolom, ako aj na celkovú detoxikáciu tela. Okrem toho podporujú tiež vylučovanie žlče a majú i silnú hepatoprotektívnu a cholereticko-cholagogovú aktivitu. Ďalšími zložkami boosteru sú pestrec mariánsky a glutatión.

Pestrec má priaznivý vplyv na regeneráciu pečeňového parenchýmu, zatiaľ čo glutatión svojími antioxidačnými účinkami chráni telo pred poškodením pečene, poruchami imunity, nervového systému . Túto silnú trojicu sme v boostri doplnili o kurkumovník starajúci sa o správne fungovanie tráviaceho systému a selén posilňujúci imunitu.

 

Obsah v 10 ml

(t.j. v dennej dávke)

RVH%
Lecitín slnečnicový 400 mg *
Artičoka (Cynara scolymus, L.), list 150 mg *
Sylimarín (Silybum marianum L.) 57,9 mg *
3 peptid Glutation 50 mg *
Kurkumovník dlhý (Curcuma longa L.),  koreň 50 mg *
Selén (kvasnice obohatené selénom) 0,11mg 200%

RVH% – referenčná výživová hodnota

*  RVH nebola stanovená

 

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí, pri teplote do 25 ° C. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Po otvorení  skladujte v chladničke max. 30 dní. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí:  1x denne 10 ml (2 čajové lyžičky)

Použitie: Jednu dávku lipozomálneho roztoku dajte do 1dcl, napr. džúsu, vody alebo čaju a vypite. Nepite koncentrát bez riedenia.

Balenie: 200 ml (20 dávok) v skle

Chcete sa dozvedieť viac o lipozomálnej forme vitamínov a minerálov?

Viac info tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať