Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

AVITA ZINOK + SELÉN LIPOSOMAL PLUS 200 ml

Spojenie minerálov zinok a selén je výborný spôsob, ako prispieť k správnemu fungovaniu imunitného systému a súčasne podporiť zdravie pokožky, očí, vlasov i nechtov.

30,85  vr DPH (25,71  bez DPH)

Na sklade

Stopový prvok zinok prispieva k posilneniu imunitného systému organizmu. Ak je organizmus napadnutý vírusom alebo baktériou, zinok zvyšuje aktivitu makrofágov, ktoré sú schopné aktívne vyhľadať a zničiť cudzorodé bunky. Jeho dlhodobé dopĺňanie znižuje výskyt prechladnutia. Jeho nedostatočná hladina v organizme sa prejavuje okrem zníženej obranyschopnosti aj stratou chuti do jedla, alebo zmenou vnímania chuti.

Selén, ako významný antioxidant, dokáže znižovať oxidačný stres. Tým, že neutralizuje voľné radikály, ktoré dokážu poškodiť sietnicu, chráni aj naše oči. Na dostatočný príjem selénu by si mali dávať pozor muži, pretože  tento minerál ovplyvňuje potenciu a dozrievanie spermií. Selén podporuje imunitný systém, chráni pred srdcovými chorobami a prispieva aj k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Častým prejavom nedostatku selénu v organizme je znížená výkonnosť až slabosť, poruchy pečene a kožné ochorenia.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí, pri teplote do 25 ° C. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Po otvorení  skladujte v chladničke max. 30 dní. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 2x denne 5 ml (2 čajové lyžičky)

Použitie: Jednu dávku lipozomálneho roztoku dajte do 1dcl, napr. džúsu, vody alebo čaju a vypite. Nepite koncentrát bez riedenia.

Balenie: 200 ml (20 dávok) v skle

Chcete sa dozvedieť viac o lipozomálnej forme vitamínov a minerálov?

Viac info tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať