Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Ekologická kocka proti škvrnám 150 g

Kocka proti škrnám s ľahko biologicky odbúrateľným zložením – vyrobené výhradne z rastlinných olejov, bez pridaných konzervačných látok, farbív, parfumov alebo živočíšnych tukov.

2,80  vr DPH (2,33  bez DPH)

Na sklade

Kocka proti škvrnám Fer à Cheval je určená na lokálne použitie a je vhodná aj na odolné škvrny. Kocka je účinná a pritom šetrná k životnému prostrediu. Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá, prísady ani živočíšny tuk. Vzhľadom k tomu môže mydlo podliehať farebným zmenám a postupom času, v závislosti od vystavenia svetlu a vlhkosti, strácať na objeme.

Kocka proti škvrnám je mydlo na odstraňovanie škvŕn vyrobené zo Savona de Marseille Fer à Cheval známeho pre svoju legendárnu účinnosť odstraňovania škvŕn. Bol špeciálne navrhnutý vo formáte tyčinky na presnú a efektívnu aplikáciu na odolné škvrny.

Praktická veľkosť, ľahko sa zmestí do kuchynskej alebo dielenskej zásuvky, zmestí sa do kufra, vždy pripravená na použitie! Ľahko biologicky odbúrateľné zloženie vyrobené výhradne z rastlinných olejov, bez pridaných konzervačných látok, farbív, parfumov alebo živočíšnych tukov.

Použitie:

Na jemné textílie (bielizeň, hodváb, čipky, dojčenskú bielizeň atď.) napeňte mydlo, vlhkú bielizeň nechajte nasiaknuť a dobre opláchnite čistou vodou.

Balenie: 150 g

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať