Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Parfumovaný krém na ruky Povzbudzujúca levanduľa 30 ml

Parfumovaný krém na ruky značky Fer à Cheval, ktorý ich jemne zahalí povzbudzujúcou vôňou levandule a sviežeho bergamotu.

9,75  vr DPH (8,13  bez DPH)

Na sklade

Parfumovaný krém na ruky, ktorý ich jemne zahalí nežnou a elegantnou vôňou. Krém obsahuje 99% ingrediencií prírodného pôvodu. Sú v ňom prepojené 4 účinné zložky dôležité pre kožu vašich rúk: organické bambucké maslo známe pre svoje regeneračné vlastnosti, organický olivový olej s vyživujúcimi vlastnosťami, organický olej zo sladkých mandlí s upokojujúcimi vlastnosťami a rastlinný glycerín, ktorý hydratuje.

Krém obsahuje 99% ingrediencií prírodného pôvodu. Sú v ňom prepojené 4 aktívne zložky dôležité pre pokožku vašich rúk:

  • organické bambucké maslo známe pre svoje regeneračné vlastnosti
  • organický olivový olej s vyživujúcimi vlastnosťami
  • organický olej zo sladkých mandlí s upokojujúcimi vlastnosťami
  • rastlinný glycerín, ktorý hydratuje

Neobsahuje SLS, ALS, PEG, petrochemické konzervačné látky (ako napríklad EDTA), parabény, minerálne oleje, farbivá a živočíšny tuk.

Krémová, ale nemastná textúra zanechá vaše ruky hodvábne jemné. Vďaka malej veľkosti balenia môžete mať krém kdekoľvek pri sebe.

Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami, v prípade zasiahnutia ich vypláchnite vodou

Balenie: 30 ml

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať