Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Multifunkčný sprej na upratovanie 500 ml

Univerzálny čistiaci prípravok v spreji s vôňou provensálskej olivy dôkladne odstraňuje nečistoty a mastnotu zo všetkých umývateľných povrchov. Jeho jedinečné zloženie bez alergénov bolo vyvinuté tak, aby bolo minimalizované riziko alergií.

9,50  vr DPH (7,92  bez DPH)

Na sklade

Sprej je vyrobený z Marseillského mydla uvareného v kotloch a známeho pre svoje čistiace, odmasťovacie, hypoalergénne a ľahko biologicky odbúrateľné vlastnosti.
Skladá sa z 99 % zložiek prírodného pôvodu bez akýchkoľvek karcinogénnych, mutagénnych a reprotoxických látok (CMR).

  • Dôkladne odstraňuje nečistoty a mastnotu.
  • Leskne sa na všetkých typoch umývateľných povrchov.
  • Bez alergénov.
  • S marseillským mydlom.
  • Praktický formát spreja.

Viacúčelový sprej Fer à Cheval 500 ml s príjemnou vôňou provensálskych olív je ideálny pre každodenné použitie na dôkladné odstránenie nečistôt a mastnoty a lesku všetkých umývateľných povrchov (pracovná doska, sporák, chladnička, varná doska, kúpeľňa…).

Použitie:

Nastriekajte priamo na čistený povrch, nechajte niekoľko okamihov pôsobiť a potom zotrite vlhkou hubkou. Povrchy, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, treba dôkladne opláchnuť pitnou vodou.

Zloženie:

Menej ako 5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 %: mydlo, vonné látky, konzervačné látky: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone.

Balenie: 500 m

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať