Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

FER à CHEVAL Marseillské mydlo s olivovým olejom 300 g kocka

Tradičné olivové mydlo Fer à Cheval z Marseille dodávané v krásnom balení.

5,40  vr DPH (4,50  bez DPH)

Na sklade

Tradičné Marseillské mydlo je prírodné mydlo rastlinného pôvodu vyrábané metódou varenia v kotli podľa pôvodnej receptúry, ktorá je odovzdávaná z generácie na generáciu. Predstavuje ekologickú, efektívnu a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.

Je biologicky odbúrateľné a balené v recyklovateľnom obale.

Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá, prísady, živočíšny tuk ani palmový olej. Vzhľadom na to môže mydlo podliehať farebným zmenám a postupom času podľa vystavenia svetlu a vlhkosti strácať na objeme.

Použitie:

Marseillské mydlo je hypoalergénne, vyhovuje všetkým typom pokožky a môže ho používať celá rodina. K pokožke je šetrné a zanecháva ju čistú a hebkú.
Je to tiež efektívny všestranný čistič pre domácnosť. Účinne odstraňuje stopy mastnoty a je vhodný aj pre tie najjemnejšie povrchy a oblečenie.

Pre starostlivosť o bielizeň:

Na ťažké škvrny napeňte mydlo a škvrnu vydrhnite predtým, než bielizeň vložíte do práčky.
Na jemné textílie (spodná bielizeň, hodváb, čipka, detské oblečenie…) napeňte mydlo mokrou handričkou, ktorou potom ľahko trite povrch textílie kým nenasiakne. Opláchnite čistou vodou.

Balenie: 300 g

Spoločnosť Fer à Cheval bola založená v roku 1856 a je najstarším a najväčším výrobcom mydla v Marseille. Reprezentuje históriu celého regiónu a jeho obyvateľov. Marseillské mydlo predstavuje ekologickú, účinnú a zdravú alternatívu v starostlivosti o kožu aj o domácnosť.
Vedeli ste, že “Fer à Cheval” znamená v preklade podkova? V minulosti, kedy veľa ľudí nevedelo čítať, vybrali majstri mydliari podkovu ako rozoznateľný symbol šťastia a prosperity, aby reprezentovala túto značku mydiel a zaistila jej dlhé trvanie!

↓ Viac o FER à CHEVAL tu! ↓

Viac o FER à CHEVAL tu

Zavolajte nám

Napíšte nám

Odporúčame dokúpiť

Mohlo by vás zaujímať