Potrebujete pomôcť?

Volajte +421 905 813 345

Potrebujete pomôcť?

Podobné články

Tipy na vianočné darčeky, ktoré podporia zdravie a krásu

Vianočný čas je obdobím, kedy sa snažíme potešiť svojich blízkych darčekmi. Ak hľadáte inšpiráciu pre darčeky, ktoré podporia zdravie a krásu vašich najmilších, máme pre vás niekoľko tipov.

Pre ženy

Niečo pre ženské srdce

Skvelým darčekom, ktorý poteší nejednu ženu je pleťová a vlasová kozmetika. Luxusné pleťové sérum Benemedio 301 je nová jedinečná revitalizačná a spevňujúca formula s komplexom troch účinných látok – proteoglykánov, vitamínu C a oleja z Rosa Moschata. Obsahuje 10 ampuliek, ktorých jediným cieľom je mladší vzhľad pokožky.

Vlasy sú pre každú ženu veľmi dôležitým znakom krásy. Skvelý darček ktorý poteší každú ženu je šampón a kondiconér Hair Volume DUOPACK v krásnom darčekovom balení. Sú to  produkty na prírodnej bylinnej báze a obsahujú aktívne prírodné látky, ktoré vlasy vyživujú a dodávajú im lesk a objem.

Pre mužov

Aký darček je pre muža ideálny? My vám ponúkame zopár tipov, ktoré podporia zdravie muža. Výživový doplnok Andromen obsahuje unikátny bylinný komplex, ktorý podporuje organizmus muža pri problémoch v andropauze.

Ak máte doma športovca, určite ho poteší darček vo forme vitamínov. Ortho Collagen Plus ponúka unikátne spojenie morského kolagénu s vitamínmi a minerálmi pre kĺby, šľachy a kosti.

Pre seniorov

Darujte darček, ktorý vonia aj chutí. Poctivý, prírodný, slovenský a hlavne z medu. Výborný tip na darček pre babku či dedka je darčekové balenie  3 ks medov v kartóniku. Obsahuje včelí med repkový pastovaný so škoricou, repkový pastovaný so zázvorom a včelí med repkový pastovaný s pravým holandským kakaom.

Pre každého

Darčeková kazeta plná lahodných čajov

Ráno či večer, teplý na zohriatie alebo studený pre osvieženie. Čaj je jednoducho nápoj, ktorý prináša každodenné potešenie ľuďom v akomkoľvek veku. Potešíte ním rodičov, starých rodičov, ale aj kamarátku či kolegyňu. Darčeková kazeta od značky HERBEX obsahuje kvalitné 3 druhy čajov –  Lapacho s rooibosom, škoricou a klinčekmi, ovocný čaj s príchuťou malina a zázvorový čaj s pomarančom.

Pre domácich miláčikov

Domáci miláčikovia sa stávajú našimi dôležitými členmi našich rodín. Aj im chceme pripraviť na ich sviatok prekvapenie, aby aj oni mohli pocítiť chvíle radosti. Balíček pre domácich miláčikov obsahuje kompletnú kĺbnu výživubalzam na labky.

Pri výbere darčekov je dôležité zvážiť záujmy a preferencie obdarovaných. Tieto tipy vám môžu poskytnúť inšpiráciu, ako podporiť ich zdravie a krásu počas vianočných sviatkov.

Odporúčame vám

Mohlo by vás zaujímať